Miałeś stłuczkę i szukasz dobrego serwisu blacharsko-lakierniczego? A może chcesz kompleksowo zadbać o swój pojazd? W tym artykule dowiesz się jakie usługi zazwyczaj oferują takie zakłady oraz jakie cechy powinien posiadać dobra lakiernia? Poznań i okolice są miejscami takich zakładów, którym warto się przyjrzeć! 

Czym się zajmuje zakład blacharsko-lakierniczy

Jest to zakład oferujący wiele usług z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych dla pojazdów mechanicznych. Z zakresu usług blacharskich znajdziemy naprawy powypadkowe, renowację reflektorów i felg, maskowanie rys czy usuwanie wgnieceń w wyniku kolizji. W związku ze zdarzeniami drogowymi zakłady oferują również fachowe wsparcie przy rozliczaniu szkody z firmą ubezpieczeniową, a także zapewniają auto zastępcze na czas naprawy pojazdu. 

Oprócz tzw. blacharki zakłady te zajmują się także lakiernictwem samochodowym. Warto wspomnieć, że coraz więcej zakładów w Polsce oferuje własne mieszalnie farb, co umożliwia dobór odpowiedniego odcieniu farby do potrzeb klienta. 

Jakie cechy powinien posiadać dobry serwis blacharsko-lakierniczy

W trakcie szukania dobrego zakładu warto wybrać zakład z certyfikatem ASO dla wybranej marki pojazdu. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zakład blacharsko-lakierniczy stosuje do naprawy pojazdu wyłącznie oryginalne części i lakiery. Dodatkowo zakład godny zaufania to taki, który stosuje standardy kontroli jakości przed oddaniem pojazdu klientowi. 

Jak odszukać dobry zakład? Warto skorzystać z Internetu i wpisać w wyszukiwarkę na przykład „lakiernia poznań”.

Sprawdź również:

Audi A8 Poznań
Audi Q2 Poznań
Audi Q3 Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *