Twoje auto uległo wypadkowi i szukasz lakiernika? A może po prostu chcesz zadbać o lakier w Twoim aucie? W jednym i drugim przypadku konieczna jest wizyta u doświadczonego lakiernika! W tym artykule dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze lakierni.

Doświadczenie przede wszystkim

Oczywiście wcale nie twierdzimy, że lakiernicy działający parę lat na rynku nie znają się na rzeczy, jednak to właśnie Ci doświadczeni specjaliści mogą liczyć na większe zaufanie. W związku z tym szukając lakiernika, który ponownie nałożyć lakier na blachę lub poprawi drobne niedoskonałości, wynikające z eksploatacji, warto zdecydować się na zakład, który działa wiele lat na rynku. 

Metod szukania dobrej lakierni jest wiele, jednak najpowszechniejszym sposobem jest wyszukanie zakładu w internecie za pomocą adresu www. Przykładowo, jeśli pochodzisz z Lubonia lub okolic wystarczy wpisać przykładowo w wyszukiwarkę „lakiernia luboń” lub lakiernia luboń i okolice”, a pokażą Ci się w pierwszej kolejności te najlepiej ocenione. Dlaczego ocena ma znaczenie? Ponieważ jest odzwierciedleniem opinii klientów na temat jakości wykonywanych usług. 

Jakie farby stosuje lakiernik?

Zestaw użytych lakierów do aut absolutnie nie powinien być tajemnicą dla klienta. Pamiętaj, że masz prawo wiedzieć jakie farby zostaną zastosowane do Twojego auta oraz jak jej nałożenie na blachę wpłynie na efekt. Zatem jakie kwestię należy ustalić z lakiernikiem?

Przede wszystkim jakość farby, która powinna pochodzić od najlepszych producentów. Warto wspomnieć, że coraz więcej zakładów lakierniczych posiada własne mieszalnie, co daje ogromną elastyczność w doborze odpowiedniego lakieru. 

Sprawdź również:

BMW Series 3 Poznań
BMW Series 4 Poznań
Chevrolet Corvette Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *