Interesuje Cię zakup używanego auta? Nie wiesz, od czego zacząć? Rozwiązaniem jest komis samochodowy. W tym artykule dowiesz się jakie korzyści płyną z zakupu auta w komisie!

Zalety komisu samochodowego

Główną zaleta zdecydowania się kupna auta właśnie w tym miejscu, jest to, że nie znajdziemy tam pojazdu o wątpliwej przeszłości. Dobre komisy nie zakupują niepewnych samochodów, których mają wątpliwą historię. Z tego względu możemy mieć pewność, że każde z nich jest pewne i jego wskazane parametry silnika i stan techniczny są prawdziwe. Takie podejście chroni nas przed zakupem auta powypadkowego z ukrytymi wadami technicznymi. 

Komis samochodowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących szybko zakupić pojazd bez zbędnego jeżdżenia w kilka miejsc czy nawiązywać kontaktu z prywatnymi kupcami. W jednym komisie możemy mieć dostęp do naprawdę szerokiej oferty. Komis z pojazdami to także miejsce, w którym zawsze możemy się dogadać z właścicielem w kwestii finansowej. Dobre komisy w standardzie oferują swoim klientom rozłożenie płatności na raty, możliwość wykupu ubezpieczenia czy pomoc w załatwieniu kredytu samochodowego.

Wybierając dobry komis, nie sugeruj się lokalizacją geograficzną, ponieważ zaoszczędzenie na transporcie może się tzw. odbić czkawką przy zakupie trefnego pojazdu. Jednym ze sposobów wybrania tego jedynego dla nas komisu jest weryfikacja opinii klientów. Jeśli zależy nam naprawdę na wyborze zaufanego komisu, a czas nie gra roli, warto poszukać komisów w Internecie przykładowo hasło „komis poznań” czy „dobry komis poznań”. 

Dopłata do auta za pomocą innego pojazdu

Obecnie właściciele komisu z uwagi na szeroką konkurencję pozyskują klientów różnymi udogodnieniami. Jedną z nich jest możliwości dopłaty do naszego pojazdu swoim starym autem. Takie rozwiązanie przynosi wiele korzyści zarówno staremu właścicielowi, jak i właścicielowi komisu. Dlaczego? Ponieważ właściciel starego samochodu nie musi szukać nabywcy, co wiąże się z oszczędnością czasu, natomiast właściciel pozyskuje dodatkowo nowy egzemplarz, który być może drożej sprzeda. 

Sprawdź również:

Audi A4 Poznań
Audi A5 Poznań
Audi A7 Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *